המלצות


כי אין טוב ממראה עיניים!

 31.12.2018 השנה החלטתי שזה הזמן לעלות מדרגה- לקחתי על עצמי לבנות את העסק שלי מחדש באופן שאני באמת רוצה שיתנהל, לנטרל את הרגלי העבודה הישנים שסיגלתי במהלך השנים המקצועיות שלי ולחשוב מה הכי נכון עבורי ומה הכי נכון עבור הלקוחות שלי. התחלתי באימון אישי אצל המאמנת המדהימה פנינית דן טנצר שם עבדנו על איזו אישה אני רוצה להיות ולאן אני רוצה להתפתח בחיים האישיים והמקצועיים שלי."

רוני שני פלדשטייןמעצבת פניםרוני שני פלדשטיין
     

 אני ממליצה בחום על פנינית. ב 12 מפגשים של קאוצינג ממוקד, הצלחתי להתבונן על עצמי, לבחון, להציב יעדים, מטרות ולסלול דרך בטוחה להצלחה. היא הייתה קשוחה כשצריך, מנחמת כשנחוץ ומלאה באופטימיות. ההישגים מהתהליך מלווים אותי עד היום שנה אחרי, יום יום. תודה לך על תהליך נהדר."

מיטל אשכנזי פומרנץאדריכלית ומעצבת פניםמיטל אשכנזי פומרנץ
     

 6.10.2019 מפרגנת לפנינית דן טנצר על אימון אישי-עיסקי ממוקד עם ומלא ברגש לקראת השנה החדשה 💖את מדהימה❤️"

יפעת רפואה שרגאימעצבת פניםיפעת רפואה שרגאי
     

 בפגישת מיקוד אחת של ניהול זמן, הרגשתי שדי מיד, פנינית קלטה איפה צריך לחדד ולכוון: איך לחלק טוב יותר את הזמן, איך לקבוע מה חשוב יותר, מה דחוף ומה פחות. הרגשתי שמאז הפגישה עם פנינית אני הרבה יותר מדוייקת, מסודרת ויכולה להתרכז בדברים החשובים באמת וזה עזר לי לעלות מדרגה:)"

מיכל אורןבעלת פורטל תוכן לנשים אחרי לידהאתר ילדתי
     

 "אני רוצה לספר לך שכ"כ עזרת לי לדייק מה אני רוצה במקום עבודה, מה חשוב לי, כיצד לנהל מו"מ בנוגע לתנאי העבודה. נכון שאני מחפשת עכשיו כי הייתי מחליפה לחופשת לידה אבל בזכותך אני יודעת מה לחפש !""

מוראל תומר איש ימיני